Zpět do obchodu

Registrace

Stříbrný sprej Stiefel

Stříbrný sprej Stiefel pokryje povrch rány prodyšným, dezinfekčním filmem. 

353 Kč

Stříbrný sprej Stiefel

Kód: 61

Stříbrný sprej Stiefel pokryje povrch rány prodyšným, dezinfekčním filmem. 

Stiefel Stříbrný sprej vytváří na odřeninách a otevřených ranách prodyšný film a tím chrání rány před bakteriemi a nečistotami. Rána zůstává čistá a má dostatečný přísun kyslíku, který urychluje uzdravení.

Návod k použití: Před upotřebením protřepejte. Nastříkejte na poraněnou kůži rovnoměrně ze vzdálenosti cca 20-30 cm. U koní nesnášejících spreje protřepejte mimo dosah jejich sluchu a stříkejte na ránu jemně v krátkých intervalech. 

Složení: Aceton; 2-Propanon; Propanon, 2-Propanol; Isopropylalkohol; Isopropanol, Ethylacetat 

Upozornění: Velmi vznětlivý aerosol, nádobka je pod stálým tlakem: Při zahřátí může explodovat. Způsobuje podráždění očí. Může způsobovat ospalost a mít omamné účinky. 

Bezpečnostní pokyny: Chraňte před horkem a horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a dalšími možnými zdroji vznícení. Nekuřte. Nestříkejte sprejem proti otevřenému ohni a jin­ým zdrojům vznícení. Neprorážejte, nevhazujte do ohně ani prázdnou nádobu. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranu očí/ochranu obličeje. 

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Vyplachujte několik minut tekoucí vodou. Odstraňte kontaktní čočky. Znovu proplachujte. Při přetrvávajícím podráždění vyhledejte lékaře. 

Chraňte před přímým sluncem a nevystavujte teplotám nad 50°C Opakovaná aplikace může způsobovat křehkou nebo popraskanou kůži.

Při nedostatečném odvětrávání může způsobit vznik explozivních nebo snadno zápalných směsí. Obsahuje: 2-Propanon; 2-Propanol; Ethylacetat. 

Skladování: Skladujte při teplotě 15°C - 25°C. Je-li výrobek studenější, zahřejte jej před použitím opatrně na pokojovou teplotu. 

Jméno značky: Stiefel
Kategorie: Lékárnička
Dostupnost: Skladem
353 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
NajduZboží.cz