Zpět do obchodu

Registrace

Přírodní krém na podlomy Zedan

Přírodní krém na podlomy Fessel-Fit maucare, balení 200ml

600 Kč

Přírodní krém na podlomy Zedan

Kód: 237

Přírodní krém na podlomy Fessel-Fit maucare, balení 200ml

Zedan Krém na podlomy je ideálním přírodním pomocníkem. Pečlivým výběrem vhodných přírodních komponentů působí terapeuticky, ale lze jej používat i jako prevenci.

Hlavně ve vlhkých ročních obdobích nebo při dlouhodobém pobytu na vlhkých pastvinách či stájích mohou koně trpět podrážděním a podlomy. Tento stav nemusí být trvalý, ale vyžaduje odpovídající péči. 

Tento veterinární přípravek pro koně obsahuje lanolinový alkohol, olej z měsíčku lékařského, tea tree olej a mnoho cenných minerálů, které snižují náchylnost k popraskání kůže, odřeninám a činí kůži pružnou a pevnou. Pravidelná aplikace posiluje pevnost a pružnost kůže a působí tedy preventivně proti podlomům.

  •  Lanolin je ideální, dlouhotvající ochranou proti vlhku.
  •  Bisabolol se používá již tradičně k regeneraci a pomáhá hojení modřin. Ceněny jsou hlavně jeho protizánětlivé vlastnosti.
  •  Tea-tree olej se vyznačuje prokázanými bakteriostatickým vlastnostmi.

Návod k použití: Na očištěné části postižené kůže aplikujte dvakrát denně. Jako prevenci podlomů aplikujte denně pod spěnku zejména ve vlhkém ročním období.

Složení: olej z hroznových jader, lanolin, přečištěná voda, oxid zinečnatý, síra, cetearylalkohol, ricinový olej, coco sulfát sodný, mandlový olej, avokádový olej, teatree olej, olej z jojoby, bisabolol, výtažek z květů měsíčku lékařského, máta rolní, tocopherol, výtažek z rozmarýnu, alkohol, slunečnicový olej, výtařek z karotky, parfém, linalool, limonen, CI 75810 

Upozornění: Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobým účinkem. Udržujte mimo dosah dětí. Nevylévejte do prostředí. Prázdný obal nebo nevyužitý obsah zlikvidujte v souladu se zákonem. 

Držitel rozhodnutí o schválení a výhradní dovozce do ČR: Ghoda s.r.o, Husinecká 10, 13000, Praha

Objem: 200ml

Jméno značky: Zedan
Kategorie: Proti podlomům
Dostupnost: Skladem
600 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
NajduZboží.cz