Zpět do obchodu

Registrace

Devil’s Relief - Čertův dráp NAF

Devil’s Relief - Čertův dráp (tekutý), láhev s dávkovačem 1000 ml

1 048 Kč

Devil’s Relief - Čertův dráp NAF

Kód: 121

Devil’s Relief - Čertův dráp (tekutý), láhev s dávkovačem 1000 ml

Devil’s Relief - čertův dráp tekutý je kombinací bylinných výtažků, tinktur a byliny čertův dráp – rostliny pocházející z Afriky. Přípravek poskytuje úlevu ztuhlým kloubům a při drobných poraněních, naražení, natažení, namožení nebo odřeninách. Přípravek lze krmit všem koním a poníkům s výjimkou březích klisen.

Čertův dráp je původem jihoafrická bylina používaná tradičně zejména na bolesti svalů, kloubů, vaziva a vazivových úponů. Zamezuje ukládání škodlivých látek v kloubních pouzdrech a chrupavkách. Pomáhá při bolestech kloubů a vazů i ve vyšším věku a zlepšuje celkovou pohyblivost. Přináší úlevu i koním s chronickými bolestmi při degenerativním onemocnění pohybového aparátu. 

Moderní analytická chemie a farmakologie potvrdily, že hlízy obsahují účinnou látku se silným protizánětlivým působením, tzv. harpagosid. Tato látka zasahuje do mnoha procesů zánětlivých dějů a ukazuje se jako velmi nadějná pro klinickou praxi v revmatologii. Účinně zasahuje do degenerativních procesů v poškozených kloubech nebo obratlích, tlumí bolest, tiší probíhající záněty a podporuje hojivé procesy. V klinických studiích byl účinek u bolestí zad porovnatelný s nejmodernějšími syntetickými protizánětlivými léky.

Od roku 2016 je harpagosid na seznamu zakázaných látek FEI, není tedy možné tento přípravek krmit koním, kteří se účastní závodů ve lhůtě kratší 72 hodin před závody. Pro tyto případy použijte náš alternativní produkt Comfort.

Doplňkové krmivo pro koně.

Složení: Voda, methylsulfonylmethan, glycerin.
 

Klíčové složky na 1 litr: Čertův dráp 325 ml, zázvor 0,29 ml, ostropestřec mariánský 0,66 ml, Růže (šípková) 0,59 ml, kurkuma 0,37 ml

Analytické složky: Hrubý protein 0,4%, hrubé oleje a tuky 0,1%, hrubý popel 0,2%, hrubá vláknina 0,5%, vlhkost 96,3%, sodík 246 mg / l

Krmný návod:

Iniciační dávka: (3-10 dní) 60 - 100ml
Standardní udržovací dávka: 20 - 30ml

Balení: Láhev s dávkovačem 1000ml.

Balení vystačí přibližně na 50 dní.

Jméno značky: NAF
Kategorie: Krmné doplňky
Dostupnost: Skladem
1 048 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
NajduZboží.cz